Stolar Drevounia

Stolar Drevounia
Stolar Drevounia
Stolar Drevounia
Stolar Drevounia
Stolar Drevounia
Stolar Drevounia
Stolar Drevounia
Stolar Drevounia
Stolar Drevounia
Stolar Drevounia

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DREVOUNIA, stolar, 8 st, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft, mörkbetsat trä, delvis med etiketter, sitthöjd ca

Brukslitage, märken

922281

2021-05-31