Toilettebord 1900-talets mitt
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, bemålat, delvis klätt i ljus galon, med pärlspikning, spegel med dekor av segelbåt, beslag, sarg och fothylsor i mässing, höjd ca 69/ 118, 103x36 cm
Delvis senare bemålat, brukslitage
922288
2021-05-31