Toilettebord 1900-talets mitt

Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, bemålat, delvis klätt i ljus galon, med pärlspikning, spegel med dekor av segelbåt, beslag, sarg och fothylsor i mässing, höjd ca 69/ 118, 103x36 cm

Delvis senare bemålat, brukslitage

922288

2021-05-31