Serveringsvagn 1950-tal

Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, stomme i metall, två lösa brickor i trälaminat/imitation, höjd ca 57 cm, längd 52 cm, diameter 45 cm

Bruksslitage, mindre kantnagg (bricka)

922291

2021-05-31