Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, stomme i metall, två lösa brickor i trälaminat/imitation, höjd ca 57 cm, längd 52 cm, diameter 45 cm
Bruksslitage, mindre kantnagg (bricka)
922291
2021-05-31