Väggarmatur

Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGARMATUR, 1900-tal, glas och metall, 2 ljuspunkter, ca 33 cm

Bucklor, bruksslitage

922292

2021-05-31