Albert Theodor Gellerstedt akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): "Vid Vaxholm", signerad och daterad AT.G. 2/4/85, akvarell på papper, 10x17 cm

922297

2021-05-31