Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934): Mytologi, signerad och daterad Peter Dahl 1989, 60/150, färglitografi, ca 54x34 cm

922298

2021-05-31