Kliuchnikov

Kliuchnikov
Kliuchnikov
Kliuchnikov
Kliuchnikov
Kliuchnikov
Kliuchnikov

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, fögätmigej, signerad Kliuchnikov, daterad atergo 2011, olja på duk, ca 40x33 cm

922302

2021-05-31