Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, fögätmigej, signerad Kliuchnikov, daterad atergo 2011, olja på duk, ca 40x33 cm
922302
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här