Victor Lagerström

Victor Lagerström
Victor Lagerström
Victor Lagerström
Victor Lagerström
Victor Lagerström
Victor Lagerström

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICTOR LAGERSTRÖM (1864-1948): Gullregnsträd, signerad V Lagerström, olja på duk, ca 61x50 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

922310

2021-05-31