Eva Zettervall

Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): Sittande figurer, signerad och daterad Eva Zettervall 84, blahndteknik, kol/krita, ca 47x38 cm

922314

2021-05-31