Jenni Porkka fotografi

Jenni Porkka fotografi
Jenni Porkka fotografi
Jenni Porkka fotografi
Jenni Porkka fotografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JENNI PORKKA, (född 1985), "Elements", signerad och daterad à tergo Jenni 2020, 9/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm

922315

2021-05-31