Ulrika Hydman Vallien

Ulrika Hydman Vallien
Ulrika Hydman Vallien
Ulrika Hydman Vallien
Ulrika Hydman Vallien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2) Komposition med figurer, signerade Ulrica HV, provtryck, färglitografier, bladmått ca 61x43 respektive 63x48 cm

Oramade, 1 med dediktation, 1 med fläck

922322

2021-05-31