Ulrika Hydman Vallien
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2) Komposition med figurer, signerade Ulrica HV, provtryck, färglitografier, bladmått ca 61x43 respektive 63x48 cm
Oramade, 1 med dediktation, 1 med fläck
922322
2021-05-31