Tonie Roos Birgitta Watz mfl

Tonie Roos Birgitta Watz mfl
Tonie Roos Birgitta Watz mfl
Tonie Roos Birgitta Watz mfl
Tonie Roos Birgitta Watz mfl
Tonie Roos Birgitta Watz mfl
Tonie Roos Birgitta Watz mfl
Tonie Roos Birgitta Watz mfl
Tonie Roos Birgitta Watz mfl

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIK (10 dlr) TONIE ROOS (född 1938): 3 Figurkompositioner, signerade, färglitografier, ca 63x63 cm, BIRGITTA WATZ (född 1938), Blommor, signerad, färglitografi, ca 75x55 cm, ELKE LEISCHEN-ANDERSSON (född 1961), Blommor, signerade, 2 grafiska blad, ca 38x46 cm, STAFFAN SNIDARE (född 1939), Vårtulpaner/blommor, signerade, färglitografier, ca 75x55 cm, LENKE ROTHMAN (1929-2008): Penséer, signerad, litografi, ca 74x55 cm

Oramade, hanteringsveck, enstaka med dedikation

922323

2021-05-31