Soppslev silver Jahan Fredrik Masman
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JOHAN FREDRIK MASMAN, soppslev, silver, svärtat svarvat träskaft med benknoppsavslutning, Stockholm 1824, längd 43 cm
Kuntoraportti
Knopp med skador, bucklor
922356
Päivämäärä:
2021-05-31