Soppslev silver Jahan Fredrik Masman

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JOHAN FREDRIK MASMAN, soppslev, silver, svärtat svarvat träskaft med benknoppsavslutning, Stockholm 1824, längd 43 cm

Kuntoraportti

Knopp med skador, bucklor

922356

Päivämäärä:

2021-05-31