Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 pat, 1900-tal, Louis XV stil, för 2 ljus vardera, förgylld mässing, höjd 32 cm

Borrade för el

922358

2021-05-31