Franklin mint sterlingsilver
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
THE LORDS OF THE SERENGETI, (4), Anthony Jones, The Franklin Mint, väggskulptur, sterlingsilver på träplatta, 1970-tal, stämplar, ca 18x18 cm, väggplattans mått ca 28x28 cm,
Betitlade The Black Rhinoceros, The Leopard, The Lion, The Elephant
Repor
922360
2021-05-31