Franklin mint sterlingsilver

Franklin mint sterlingsilver
Franklin mint sterlingsilver
Franklin mint sterlingsilver
Franklin mint sterlingsilver
Franklin mint sterlingsilver
Franklin mint sterlingsilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THE LORDS OF THE SERENGETI, (4), Anthony Jones, The Franklin Mint, väggskulptur, sterlingsilver på träplatta, 1970-tal, stämplar, ca 18x18 cm, väggplattans mått ca 28x28 cm,
Betitlade The Black Rhinoceros, The Leopard, The Lion, The Elephant

Repor

922360

2021-05-31