Urna koppar

Urna koppar
Urna koppar
Urna koppar
Urna koppar
Urna koppar
Urna koppar
Urna koppar
Urna koppar
Urna koppar
Urna koppar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, koppar, 1900-talets början, med hänklar, höjd ca 52 cm

Stötskador, slitage

922371

2021-05-31