Kaj Franck Teema Arabia
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAJ FRANCK, "Teema", frukostservis, 29 dlr., porslin, Arabia, blå glasyr, bestående av: 9 assietter, 7 skålar, 7 muggar, 2 kaffekoppar med fat, tekanna, burk med lock, mjölkkanna samt såskanna, assiettens diameter ca 19 cm
Nagg förekommer, slitage
922381
2021-05-31