Kaj Franck Teema Arabia

Kaj Franck Teema Arabia
Kaj Franck Teema Arabia
Kaj Franck Teema Arabia
Kaj Franck Teema Arabia
Kaj Franck Teema Arabia
Kaj Franck Teema Arabia
Kaj Franck Teema Arabia
Kaj Franck Teema Arabia

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAJ FRANCK, "Teema", frukostservis, 29 dlr., porslin, Arabia, blå glasyr, bestående av: 9 assietter, 7 skålar, 7 muggar, 2 kaffekoppar med fat, tekanna, burk med lock, mjölkkanna samt såskanna, assiettens diameter ca 19 cm

Nagg förekommer, slitage

922381

2021-05-31