Ernst Schmidt oljemålning

Ernst Schmidt oljemålning
Ernst Schmidt oljemålning
Ernst Schmidt oljemålning
Ernst Schmidt oljemålning
Ernst Schmidt oljemålning
Ernst Schmidt oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

ERNST SCHMIDT (1800-tal): Fiskebåtar, olja på duk, signerad E. Schmidt, ca 43x58 cm

922416

2021-05-31