Ljuslampetter

Ljuslampetter
Ljuslampetter
Ljuslampetter
Ljuslampetter

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, höjd 48x20 cm

922417

2021-05-31