Skåp Börge Mogensen

Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen
Skåp Börge Mogensen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, skåp, 1960-tal, 2-delat, teakfanér, AB Karl Andersson & Söner, höjd ca 187, 68x46 cm

Slitage, märken förekommer

922450

2021-05-31