Arkiv

Allmoge - Page 25

Rivjärn Nore Edlund

Rivjärn Nore Edlund

Snushund Nore Edlund

Snushund Nore Edlund

Stol barock furu

Stol barock furu

Kallskål i tenn

Kallskål i tenn

Kaffepannor 1800-tal koppar

Kaffepannor 1800-tal koppar

Chokladkanna koppar

Chokladkanna koppar

Bolle Norge

Bolle Norge

Skänkstop tenn 1800-talets mitt

Häst med ryttare allmoge

Häst med ryttare allmoge

Munkpanna 1800-tal koppar

Munkpanna 1800-tal koppar

Bordsplåt omkring 1800

Bordsplåt omkring 1800

Vette

Vette