Arkiv

Allmoge - Page 28

Klädhylla med spegel

Klädhylla med spegel

Matskrin

Matskrin

Selbåge

Selbåge

Vattentunna koppar

Vattentunna koppar

Vattentunna 1800-tal

Vattentunna 1800-tal

Supgås daterad 1794

Supgås daterad 1794

Mått i koppar

Mått i koppar

Ljusstakar tenn Bergman Kristianstad

Kniv samearbete Per Sunna

Kniv samearbete Per Sunna

Folkdräkt

Folkdräkt

Trefor Nore Edlund

Trefor Nore Edlund

Aladåbformar Nore Edlund

Aladåbformar Nore Edlund