Arkiv

Allmoge - Page 38

Hängskåp 1800-tal

Hängskåp 1800-tal

Dalahäst 1900-talets andra hälft

Dalahästar

Dalahästar

Kolhämtare 1800-tal

Kolhämtare 1800-tal

Kallskål tenn

Kallskål tenn

Dalahäst

Dalahäst

Formar Nore Edlund

Formar Nore Edlund

Hämtare Nore Edlund

Hämtare Nore Edlund

Rivjärn Nore Edlund

Rivjärn Nore Edlund

Flaskor Nore Edlund

Flaskor Nore Edlund

Kaffepannor Nore Edlund

Kaffepannor Nore Edlund

Formar Nore Edlund

Formar Nore Edlund