Arkiv

Allmoge - Page 65

Mangelbräde

Mangelbräde

Häst Dalarna

Häst Dalarna

Skäkteträ 1800-talets första hälft

Redskap Jämtland

Redskap Jämtland

Skulptur 18/1900-tal

Skulptur 18/1900-tal

Värmare i tenn 1800-tal

Värmare i tenn 1800-tal

Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal

Skål rotarbete

Skål rotarbete

Damejeanne

Damejeanne

Redskap 1800-tal

Redskap 1800-tal

Brandspruta

Brandspruta

Rivjärn Nore Edlund

Rivjärn Nore Edlund