Arkiv

Belysning - Page 2

Kandelabrar empire

Kandelabrar empire

Porta Romana ´´Large Blossom´´ ljuskrona

Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona rokoko 1700-talets andra hälft

Ljuskrona stockholmsarbete i rokoko

Ampel 1800-tal efter Pierre Gouthiere

Hallykta i mässing

Hallykta i mässing

Takampel

Takampel

Hans-Agne Jakobsson ljuskrona

Hans-Agne Jakobsson ljuskrona

Ljuskrona delvis sengustaviansk

Ljuskrona design Bertjan Pot

Ljuskrona design Bertjan Pot

Ljuskrona design Bertjan Pot

Ljuskrona design Bertjan Pot