Arkiv

Diverse - Page 11

Brännvinskantin Kjernås

Brännvinskantin Kjernås

Kandelabrar 1800-tal

Kandelabrar 1800-tal

Samovar i nysilver Polen

Samovar i nysilver Polen

Kandelabrar empire

Kandelabrar empire

Bil BMW Sportmemorabilia

Bil BMW Sportmemorabilia

Mynt i guld

Mynt i guld

Eldhundar

Eldhundar

Miniatyrchiffonjé Karl Johan

Miniatyrchiffonjé Karl Johan

Mattias Stenberg golv för Nordiska Stengruppen

Ljusstakar 1800-talets första kvartal

Grekiskt skulpturfragment

Grekiskt skulpturfragment

Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko