Arkiv

Diverse - Page 12

Vespa Popolino,  Sportauktion

Vespa Popolino, Sportauktion

Urna med lock 1800-talets första hälft porfyr

Tempellejon 1800-tal Indonesien

Tvättfat från Gripsholmsservisen 1708

Bordsplateau Louis XVI

Bordsplateau Louis XVI

Kolonner, 1800-tal

Kolonner, 1800-tal

Dalahäst

Dalahäst

Mortel med stör

Mortel med stör

Spegel med konstolbord Jonas Frisks art

Skulptur

Skulptur

Trädgårdsstaty 1800-talets mitt

Kandelabrar empirestil

Kandelabrar empirestil