Arkiv

Diverse - Page 17

Trädgårdsurnor 1800-talets tredje kvartal

Bordsplateau Louis XVI

Bordsplateau Louis XVI

Statyett

Statyett

Ljusstakar 1700-tal Ryssland

Ljusstakar 1700-tal Ryssland

Reklamskylt 1920 /1930-tal

Reklamskylt 1920 /1930-tal

Ljusstakar 1800-talets första kvartal

Emaljskylt

Emaljskylt

Ljusstakar Frankrike

Ljusstakar Frankrike

Väggdekorationer 1900-tal

Väggdekorationer 1900-tal

Speldosa

Speldosa

Spegel Johan Åkerblad

Spegel Johan Åkerblad

Båtyxa

Båtyxa