Arkiv

Diverse - Page 18

Glob brons

Glob brons

Vas 1700-talets slut

Vas 1700-talets slut

Ljusstakar mahogny och förgylld brons

Jardiniere Lennartsnäs

Jardiniere Lennartsnäs

Gustav Gurschner skålfat Österrike jugend

Blyinfattade fönster

Blyinfattade fönster

Smörask 1800-talets första hälft

Nikon kamerautrustning

Nikon kamerautrustning

Skulptur Fang Gabon

Skulptur Fang Gabon

Solur 1800-talets slut

Solur 1800-talets slut

1717 - Blomlådor

1717 - Blomlådor

Kalle Anka & Co

Kalle Anka & Co