Arkiv

Diverse - Page 19

Dekorelement, 1800-talets slut

John Kandell skåp

John Kandell skåp

Plåtmynt 1724

Plåtmynt 1724

Egyptiskt kistfragment

Egyptiskt kistfragment

Trädgårdsskulpturer i form av liggande lejon

Ikon Ryssland 1800-tal

Ikon Ryssland 1800-tal

Syditalisk skyphos

Syditalisk skyphos

Zündapp, Sportauktion

Zündapp, Sportauktion

Häst Dalarna

Häst Dalarna

Smörask med lock porfyr

Smörask med lock porfyr

Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal

Ljusstakar Frankrike senempire