Arkiv

Diverse - Page 2

Carl Fredrik Reuterswärd brons

Trädgårdsstaty 1800-talets första hälft

Medalj 23 k guld

Medalj 23 k guld

Dekorativ skulptur Rörstrand

Dekorativ skulptur Rörstrand

Parkurna 1800-talets fjärde kvartal

Tipp Co sidovagnsmotorcykel

Tipp Co sidovagnsmotorcykel

Skrivskrin 17/1800-tal Ljusdal

Sekhmet

Sekhmet

Samlarbilder Goudy Gum Co. Boston

Ljusstakar 1 par 1800-talets första hälft porfyr

Skrin allmoge

Skrin allmoge

Plåtmynt, Fredrik I, 1721

Plåtmynt, Fredrik I, 1721