Arkiv

Diverse - Page 20

Kandelabrar 1800t-tal

Kandelabrar 1800t-tal

Dalahäst

Dalahäst

Blombord 1800-talets andra hälft

1521 - Restaurangskylt

1521 - Restaurangskylt

Plåtmynt, Fredrik I, 1746

Plåtmynt, Fredrik I, 1746

Ljusstakar, omkring 1800

Ljusstakar, omkring 1800

Bärnsten ca 3.3 kg

Bärnsten ca 3.3 kg

Klocktavla

Klocktavla

Galjonsfigur i bemålat trä

Galjonsfigur i bemålat trä

Kolonner i romersk stil

Kolonner i romersk stil

Kolonner i barockstil

Kolonner i barockstil

Europe The Final Countdown

Europe The Final Countdown