Arkiv

Diverse - Page 6

Blyinfattade fönster 1700-tal

Blyinfattade fönster 1700-tal

Spegellampett Johan Åkerblad

Spegellampett Johan Åkerblad

Jaktvagn, 1900-talets början

Jaktvagn, 1900-talets början

Kronor gjutjärn

Kronor gjutjärn

OS 1952 Helsingfors Sport och affischkonst

Trädgårdsskulptur 1800-talets mitt

Skulptur

Skulptur

Väggplåtar barock

Väggplåtar barock

Skulptur i aluminum

Skulptur i aluminum

Leica

Leica

Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska

Kandelabrar Lennartsnäs

Kandelabrar Lennartsnäs