Arkiv

Diverse - Page 9

Vävd tapet Flandern 1600-talets andra del

Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp

Tesamovar nysilver

Tesamovar nysilver

Skulptur sannolikt 1800-tal

Skulptur sannolikt 1800-tal

Leica kamera med objektiv

Leica kamera med objektiv

Ljusstakar och bläckhorn räv

Ljusstakar och bläckhorn räv

Romerskt porträtthuvud

Romerskt porträtthuvud

Bärnsten

Bärnsten

Smörask och kniv porfyr 1800-tal

Fontän 1800-talets slut

Fontän 1800-talets slut

Skargaarden trädgårdsgrupp

Skargaarden trädgårdsgrupp

Skulptur marmor

Skulptur marmor