Arkiv

Glas - Page 310

Vas 1900-talets första hälft

Vas 1900-talets första hälft

Ballongflaska 1700-tal

Ballongflaska 1700-tal

Bengt Orup Strik

Bengt Orup Strik

Vicke Lindstrand glasservis modell City

Ingeborg Lundin vas

Ingeborg Lundin vas

Mona Morales-Schildt Ventana

Mona Morales-Schildt Ventana

Mona Morales-Schildt

Mona Morales-Schildt "rumssmycken"

Bertil Vallien

Bertil Vallien "Oktav" servisdelar

Gunnar Cyrén Karolina Orrefors

Sigurd Persson

Sigurd Persson "Gripsholm"

Gunnel Nyman

Gunnel Nyman

Glasservis

Glasservis