Arkiv

Instrument - Page 41

Trumma 1900-tal

Trumma 1900-tal

His Masters Voice resegrammofon

Fiol med stråke

Fiol med stråke

Stränginstrument 4 dlr

Stränginstrument 4 dlr

Fiol 1900-talets första hälft

Fiol 1900-talets första hälft

Fiol

Fiol

Klarinett Boosey & Hawkes

Klarinett Boosey & Hawkes

Kornett

Kornett

Fiol

Fiol

Violin 4//4

Violin 4//4

Gitarr 1950-tal

Gitarr 1950-tal

Klarinett

Klarinett