Arkiv

Keramik/Porslin - Page 299

Keramik relief av Rut Bryk

Keramik relief av Rut Bryk

Tallrikar Royal Copenhagen Musselmalet

Servisdelar Royal Copenhagen Blå Blomst

Carl-Harry Stålhane Rörstrand

Carl-Harry Stålhane Rörstrand "STR"

Hans Hedberg vas

Hans Hedberg vas

Ytterfoder Gunnar Wennerberg

Ytterfoder Gunnar Wennerberg

Lisa Larson stort lejon

Lisa Larson stort lejon

Lisa Larson Emma

Lisa Larson Emma

Figuringrupp

Figuringrupp

Gustavsberg God Jul signerade daterade

Vivi Calissendorff

Vivi Calissendorff

Vivi Calissendorff

Vivi Calissendorff