Arkiv

Konst - Page 4

Bruno Liljefors oljemålning

Bruno Liljefors oljemålning

Salvador Dali Tredimensionellt

Emilio Vedova akvarell och gouache

Gustave Buchet gouache Tema Abstrakt & konkret

Helmer Osslund gouache

Helmer Osslund gouache

Carl Wilhelmson, Flicka i rött

Oljemålning Bruno Liljefors

Oljemålning Bruno Liljefors

Vera Nilsson oljemålning

Vera Nilsson oljemålning

Porträttbild oljemålning

Porträttbild oljemålning

Madeleine Pyk Stockholm

Madeleine Pyk Stockholm

Bruno Liljefors

Bruno Liljefors

Peter Weiss olja på pannå

Peter Weiss olja på pannå