Arkiv

Mattor/Textilier - Page 268

Orientmatta signerad Tabriz

Orientmatta signerad Tabriz

Orientmatta kelim

Orientmatta kelim

Matta röllakan

Matta röllakan

Tapet 1600-tal

Tapet 1600-tal

Orientmatta Ziegler design

Orientmatta Ziegler design

Orientmatta

Orientmatta

Vävnad Sven X:et Erixson gobelängteknik

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta