Arkiv

Mattor/Textilier - Page 317

Orientmatta Ghom silke signerad

Orientmatta

Orientmatta

2 rölakanmattor, 1900-talets mitt

Orientmatta

Orientmatta

Rölakanmatta 1900-talets mitt

Rölakanmatta 1900-talets mitt

Orientmatta Isfahan för u & v

Orientmatta Isfahan för u & v

ORIENTMATTA

ORIENTMATTA

Persisk Orientmatta

Persisk Orientmatta

Marockansk matta

Marockansk matta

Orientmatta persisk Kashmar

Orientmatta persisk Kashmar

Textiltryck Lisbet Jobs

Textiltryck Lisbet Jobs

Gunilla Lagerhem Ullberg matta