Arkiv

Mattor/Textilier - Page 326

Gardiner Josef Frank för firma Svenskt Tenn

Orientmatta

Orientmatta

Rya

Rya

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta Nain

Orientmatta Nain

Matta

Matta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta Kashan

Orientmatta Kashan

Matta Sverige 1960-70-tal röllakan signerad PIA

Matta reliefflossa

Matta reliefflossa

Orientmatta

Orientmatta