Arkiv

Metall - Page 12

Kandelabrar brons

Kandelabrar brons

Ljusstakar empire

Ljusstakar empire

Sfinxer 1900-tal

Sfinxer 1900-tal

Väggplåtar 1700-tal

Väggplåtar 1700-tal

Kandelaber fransk empire

Kandelaber fransk empire

Appliquer Fransk empire

Appliquer Fransk empire

Ljusstakar restauration

Ljusstakar restauration

Ljusstakar tenn 1700-tal

Ljusstakar tenn 1700-tal

Ljusstakar Directoire omkring 1800

Syltkittel från Haga slott

Syltkittel från Haga slott

Ljusstakar, omkring 1800

Ljusstakar, omkring 1800

Ljusstakar, 1800-talets första hälft