Arkiv

Metall - Page 127

Fartygslampetter mässing

Fartygslampetter mässing

Fartygsarmaturer mässing

Fartygsarmaturer mässing

Fartygsarmaturer mässing

Fartygsarmaturer mässing

Skultuna ljusstakar 1 par

Skultuna ljusstakar 1 par

Samovar Ryssland

Samovar Ryssland

Askkopp Astri Bergman-Taube

Askkopp Astri Bergman-Taube

Kopparkittel 1800-tal

Kopparkittel 1800-tal

Bläckhorn läskvagga brons

Bläckhorn läskvagga brons

Ljusstakar

Ljusstakar

Bricka Svenskt Tenn

Bricka Svenskt Tenn

Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil

Ljusstakar i förgylld mässing

Ljusstakar i förgylld mässing