Arkiv

Metall - Page 13

Fontänskulptur

Fontänskulptur

Ljusstakar 1800-talets första kvartal

Skulpturer 1800-tal

Skulpturer 1800-tal

Ljusstakar i mässing

Ljusstakar i mässing

Ljusstakar/Bordslampor Restauration

David Marshall

David Marshall

Vas Hugo Elmqvist

Vas Hugo Elmqvist

Menorah

Menorah

Ljusstakar Directoire omkring 1810

GAB bronsvas 1920/30-tal

GAB bronsvas 1920/30-tal

Appliquer 1800-talets första hälft Frankrike