Arkiv

Metall - Sida 13

Ljusstakar, 1800-talets första hälft

Skulpturer 1800-tal

Skulpturer 1800-tal

Ljusstakar 1800-talets första kvartal

Ljusstakar/Bordslampor Restauration

David Marshall

David Marshall

Ljusstakar i mässing

Ljusstakar i mässing

Vas Hugo Elmqvist

Vas Hugo Elmqvist

Sfinxer 1900-tal

Sfinxer 1900-tal

Menorah

Menorah

GAB bronsvas 1920/30-tal

GAB bronsvas 1920/30-tal

Ljusstakar Directoire omkring 1810

Vårt Nyhetsbrev