Arkiv

Metall - Page 142

Vattenhämtare

Vattenhämtare

Kandelaber 1800-tal

Kandelaber 1800-tal

Ivar Ålenius-Björk ljusstakar

Ivar Ålenius-Björk ljusstakar

Ställ empire 1800-talets första kvartal

Jardinjär

Jardinjär

Ljusstakar 1 par samt Jardinjär

Svenskt Tenn ljusstake

Svenskt Tenn ljusstake "Slingan"

Skultuna ljusstakar 1 par

Skultuna ljusstakar 1 par

Skålfat tenn barock

Skålfat tenn barock

Ljusstakar

Ljusstakar

1405 - Kokkärl koppar

1405 - Kokkärl koppar

Kolbox

Kolbox