Arkiv

Metall - Page 2

Bordslampor 1800-talets slut

Bordslampor 1800-talets slut

Appliquer Louis XVI

Appliquer Louis XVI

Ljusstakar tidigt 1800-tal Directoire

Ljusstakar, 1800-talet första kvartal

Bronsföremål

Bronsföremål

Kandelaber 1800-talets första hälft

Kandelabrar Louis-Philippe

Kandelabrar Louis-Philippe

Sylvia Stave för CG Hallberg

Sylvia Stave för CG Hallberg

Kandelabrar i empirestil

Kandelabrar i empirestil

Kandelabrar, 1800-talets första hälft

Nattljusstakar Alexander I Ryssland

Kandelaber empire

Kandelaber empire