Arkiv

Metall - Page 207

Tvättbalja 1800-talets slut

Tvättbalja 1800-talets slut

Fat Firma Svenskt Tenn

Fat Firma Svenskt Tenn

Vinkylare tenn art deco

Vinkylare tenn art deco

Dosa tenn 1927 Firma Svenskt Tenn

Skulptur brons

Skulptur brons

Ljusstakar i mässing Skultuna

Ljusstakar i mässing Skultuna

Skål Double Alessi

Skål Double Alessi

Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing

Ljusstakar i mässing

Ljusstakar i mässing

Tennstop

Tennstop

Fat och skål i tenn

Fat och skål i tenn

Ljusstake 1800-tal

Ljusstake 1800-tal